Widzę co dzieje się na świecie- wszyscy walczą by związać koniec z końcem. Staram się zawsze wychodzić do ludzi w takich sytuacjach, jak tylko mogę.
Czy gdyby zamiast jednorazowej płatności 350zł (oczywiście w przypadku, jeśli po Darmowej Konsultacji uznasz, że to co proponuję Ci odpowiada)- rozbilibyśmy płatność na dwie raty po 175zł- czy to byłaby dla Ciebie realistyczna oferta?
Samo prowadzenie Diety nie kosztuje więcej niż klasyczne, zwykłe jedzenie, które prawdopodobnie jesz na co dzień. Nie są wymagane żadne dziwaczne, drogie produkty, a ludzie przeważnie piszą, że wydają na jedzenie mniej niż wcześniej.
Ale decyzja należy oczywiście do Ciebie.
Czy to mieściłoby się w Twoim budżecie?👍